VEDOUCÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti s vedením výroby v automotive? Mluvíte plynule anglicky? Nadnárodní stále se rozvíjející společnost hledá posilu na pozici VEDOUCÍ VÝROBY!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení výroby
  • Optimalizace procesů ve výrobě
  • Neustálé zlepšování, efektivita, úspory
  • Koordinace s ostaními odděleními (logistika, kvalita)
  • Zodpovědnost za kvalitu a BOZP
  • Vedení lidí, hodnocení zaměstnanců, motivace
  • Optimalizace skladových zásob, procesů
  • Reportování vedení společnosti
  • Denní komunikace v angličtině s kolegy ze zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Víceletou praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk - min. středně pokročilá úroveň
  • Komunikační a manažerské schopnosti
  • Time management
  • Flexibilitu, stresuodolnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Moderní nadnárodní pracovní prostředí
  • Nadstandardní dovolenou
  • Cafeterii
  • Příspěvky na stravování, životní pojištění a penzijní připojištění
  • Bonusy - pololetní
  • Firemní akce
  • Pracoviště: Teplicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.