VEDOUCÍ BOZP

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte VŠ vzdělání se zaměřením na BOZP, PO nebo příbuzném oboru? Jste komunikativní osobnost, která má zkušenosti s vedením pracovníků? Hovoříte anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni? Pokud vás tato pracovní nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost sidlídí na Jižní Moravě

Pracovní náplň

  • Navrhování a zavádění programů prevence úrazů nebo poškození zdraví
  • Zpracování postupů pro zajištění bezpečnosti práce
  • Dohled nad dodržováním zdravotních a bezpečnostních norem
  • Sledování dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví
  • Doporučování opatření, která povedou ke zlepšení
  • Odborná školení pracovníků v oblasti BOZP, PO, aj.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, zaměření na BOZP, PO
  • Praktické zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní osobnost, která dobře zvládá stresové situace
  • ŔP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy, prémie
  • Zajímavou práci v nadnárodním prostředí
  • Místo pracoviště: Břeclav