PRODUKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte velmi dobrý IT background? Nejsou Vám cizí prezentace a komunikace s různými typy lidí? Dokážete se nadchnout pro svěřený produkt a toto nadšení předat dál? Vládnete výborně českým jazykem a aktivně i angličtinou? Pak čtěte dál a pošlete mi životopis!

Pracovní náplň

  • Podpora svěřeného portfolia SW produktů a jeho rozšiřování
  • Administrativní správa, komunikace se subdodavateli řešení
  • Podpora obchodnímu týmu, vytváření produktových materiálů a prezentací
  • Příprava produktových školení pro obchodní tým, případně pro zákazníky
  • Spolupráce na přípravě a aktivní účast na - eventech, workshopech, konferencích, školení
  • Hledání nových tržních příležitostí

Co požadujeme?

  • Vysokou nebo střední školu se zaměřením na IT - velkou výhodou
  • Velmi dobrá orientace v IT (HW i SW) - nutností
  • Zkušenost s obchodem a marketingem – velkou výhodou
  • Výborné prezentační dovednosti a umění zaujmout - nutností
  • Velmi dobrá úroveň českého jazyka (stylistika i gramatika) – nutností
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – nutností

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní a stabilní společnosti
  • Podporu dalšího vzdělávání a kurzů, různé firemní akce
  • Stravenky 100,-/den a 2 dny sick-days
  • Motivující plat a systém osobních bonusů
  • Mobilní telefon dle svého výběru s možností soukromého volání
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.