DISPONENT - BRATISLAVA

mzdové ohodnocení

Slovensko

Umíte dobře německy a rádi byste němčinu využili i ve svém pracovním životě? Máte zkušenost z oblasti nákupu a chcete se stát součástí stabilní nadnárodní společnosti? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Úspěšná nadnárodní síť obchodních domů hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici DISPONENT

Pracovní náplň

  • Kontrola o skladových zásobách
  • Zodpovědnost za objednávky zboží
  • Administrativní činnosti a správa dat v interním systému
  • Komunikace s německy mluvícími dodavateli
  • Kooperace s centrálou společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Výbornou znalost německého jazyka
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • Komunikativní a organizačně schopnou osobnost
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Orientace na výsledky

Co nabízíme?

  • Práci v silném nadnárodním obchodním řetězci
  • Podporu osobnostního rozvoje
  • Zajímavé slevy pro zaměstnance
  • Další finanční benefity
  • Nástup - dohodou
  • Místo výkonu práce: Bratislava