ASISTENT/KA ŘEDITELE

Neaktivní nabídka

29000 - 40000 Kč

Hledáte práci v nadnárodní společnosti v oblasti administrativy? Jste komunikativní a akční osobnost? Hovoříte plynule anglickým jazykem? Máte praxi na pozici asistent/ka ředitele? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis co nejdřív. Úspěšná strojírenská společnosti sídlící nedaleko Prahy hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici ASISTENT/KA ŘEDITELE (29 - 40.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Kompletní zajišťování administrativní agendy řediteli společnosti
  • Příprava a následný přednes prezentací
  • Občasné pracovní cesty v rámci ČR
  • Aktivní komunikace v anglickém jazyce se zahraničním managementem společnosti

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní/plynulá znalost anglického jazyka podmínkou
  • Výborná znalost Power pointu
  • Bohaté zkušenosti z tvorby prezentací včetně představení prezentace
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • ŘP sk. B podmínkou
  • Samostatnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Praha - Východ