PROGRAMÁTOR PLC S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Máte zkušenosti s programováním PLC automatů? Zvládnete prezentovat svůj projekt v anglickém jazyce? Nechcete již stereotypní zaměstnání, které Vás nikam neposune? Pak jste právě ten, koho hledáme! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vám nabízí pracovní příležitost na pozici: PROGRAMÁTOR PLC S AJ

Pracovní náplň

  • samostatné programování PLC automatů
  • správa a vypracovávání technické dokumentace
  • prezentace projektů do zahraničí
  • zprovoznění automatů ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnický obor
  • znalost programování PLC + SCADA
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • časovou flexibilitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • zaměstnanecké benefity – stravenky, závodní stravování
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost kariérního posunu
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí