KOORDINÁTOR VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí, praxi s řízením výrobního úseku ve strojírenské výrobě a komunikativní znalost německého jazyka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá posilu svého týmu: KOORDINÁTOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • řízení a organizace části výrobního úseku
  • vedení svěřeného týmu, jeho hodnocení a motivace
  • zodpovědnost za efektivitu výroby a plnění výrobních plánů
  • dohled nad dodržováním výrobních procesů, jejich optimalizace
  • zodpovědnost za výrobní technologie a strojní vybavení, zajištění základní údržby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně ve strojírenském oboru
  • předchozí praxi na obdobné pozici s vedením lidí ve strojírenství
  • NJ – středně pokročilá
  • zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • bohaté firemní benefity: týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, závodní stravování a jiné

  • místo výkonu práce: Plzeňsko