VEDOUCÍ ÚSEKU VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte novou pracovní zkušenost, kde budete moci uplatnit své znalosti ze strojírenské výroby? Dokážete řídit samostatně výrobní úsek jak po stránce technické, tak i personální a hovoříte německým jazykem alespoň na mírně až středně pokročilé úrovni? Pak jste právě Vy tím správným kandidátem!!! Perspektivní mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ ÚSEKU VÝROBY

Pracovní náplň

  • řízení činnosti týmu, jeho hodnocení a motivování
  • vedení daného úseku
  • zodpovědnost za efektivitu výroby a plnění výrobních plánů
  • zodpovědnost za výrobní technologie a strojní vybavení, zajištění základní údržby
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně ve strojírenském oboru
  • zkušenosti na obdobné pozici s vedením lidí ve strojírenství
  • NJ – minimálně mírně pokročilá (schopnost domluvit se)
  • odpovědnou a samostatnou osobnost s organizačními schopnostmi

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • dlouhodobou perspektivu a pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • bohatý systém firemních benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, závodní stravování a další

  • místo výkonu práce: lokalita Stříbra