SPECIALISTA SÍTÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s podporou koncových uživatelů a ovládáte jazyk SQL? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která je otevřena novým nápadům? Chcete mít možnost kariérního růstu a osobního rozvoje? Pokud byly Vaše odpovědi ANO, tak potom hledáme právě Vás! Zašlete nám svoje CV! SPECIALISTA SÍTÍ

Pracovní náplň

  • Údržba serverů a technická podpora uživatelů
  • Školení zaměstnanců v oblasti IT bezpečnosti
  • Účast na inovačních projektech
  • Odpovědnost za bezproblémový chod SW a HW

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru IT nebo Elektro
  • Praxe na obdobné pozici Min. 1,5 roku
  • Zkušenost se správou sítí a podporou koncových uživatelů
  • Znalost jazyka SQL výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dojíždění, přestěhování
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.