SPECIALISTA VÝVOJE - JUNIOR I SENIOR

Jsi absolventem vysoké školy? Chceš vyvíjet novinky do automobilů? Chceš být strůjcem něčeho nového? Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás! Úspěšná společnost zabývající se vývojem elektroniky a působící v okolí Mladé Boleslavi přijme do týmu šikovného absolventa VŠ na pozici: SPECIALISTA VÝVOJE ELEKTRO – JUNIOR I SENIOR

Pracovní náplň

  • vývoj pro řídící jednotky v automobilech
  • spolupráce s různými odděleními ve firmě
  • komunikace s dodavateli ohledně zakázek
  • testování řídící elektroniky automobilů
  • nastavování trendů v automobilovém průmyslu
  • spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky
  • AJ/NJ min. středně pokročilá
  • Zájem o vývoj systémů a programování
  • Samostatnou a iniciativní osobnost
  • Ochotu k občasným cestám po Evropě

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v oboru, který má budoucnost
  • velkou příležitost k dalšímu osobnímu růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • špičkově vybavené pracoviště
  • Místo výkonu práce: okolí Mladé Boleslavi

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.