PROCESNÍ INŽENÝR SENIOR VYSOČINA

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zájem o práci v automotive společnosti? Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí a dobrém kolektivu? Máte zkušenosti se zeštíhlováním výroby? Pak hledáme právě Vás!!! Mezinárodní společnost sídlící v kraji Vysočina hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR VYSOČINA (45 - 65.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Spolupráce při zavádění nových výrobků, optimalizování výroby
  • Spolupráce na nových projektech
  • Vedení procesu modifikace produktů, pravidelné meetingy
  • Hledání ztrát ve výrobě a návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický směr výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Praxi na obdobné pozici je podmínkou
  • Dobrou znalost práce v MS Excel
  • Spolehlivost, kreativitu, schopnost pracovat samostatně
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • 13. mzdu, různé příspěvky
  • Další nadstandardní benefity