OBCHODNÍK SENIOR - ENERGETIKA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte prokazatelné výsledky na poli obchodu? Umíte komunikovat s významnými zákazníky z oblasti energetiky? Pokud chcete pracovat pro stabilní společnost a rádi cestujete, pošlete svůj životopis a zařaďte se do výběrového řízení na pozici: OBCHODNÍK SENIOR - ENERGETIKA

Pracovní náplň

  • odpovědnost za komunikaci s významnými zákazníky v oblasti energetiky
  • prodej elektrotechnických komponent
  • tvorba nabídek, vyjednávání
  • kooperace s regionálními obchodníky a techniky
  • účast na firemních školních
  • služební cesty po ČR, reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (elektro směru výhodou)
  • znalosti elektrotechnických komponentů
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • schopnost argumentace a asertivitu
  • samostatnost a rozhodnost

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • práci pro stabilní společnost s rodinnou atmosférou
  • služební automobil (Škoda Octavia)
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • možnost školení v zahraničí
  • příspěvky na jazykové vzdělání i rekreaci
  • kancelářské zázemí: Brno - centrum, služební cesty v rámci ČR