ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ V ZAHRANIČNÍ FIRMĚ

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte technické vzdělání a zkušenost se seřizováním a opravami strojů ve výrobě? Baví Vás instalovat a rozjíždět nové stroje? Pokud preferujete práci na 3 směny a stojíte o stabilní zaměstnání ve strojírenské firmě s dobrým renomé, pošlete nám svůj životopis. Hledáme aktuálně více zájemců, pozici můžete doporučit i kolegovi nebo kamarádovi. ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ V ZAHRANIČNÍ FIRMĚ (23 – 25000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba, opravy a seřizování strojů a zařízení
  • Výpomoc při transferu výroby ze zahraničí, instalace nových strojů
  • Zajištění preventivní údržby strojového parku
  • Evidence informací a dat

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání (min. výuční list)
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Zkušenost s PLC systémy výhodou
  • Ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pozici v zahraniční firmě se stabilním výrobním programem a dobrým renomé
  • Plánovaný systém zaškolení
  • Dotované stravování přímo v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy za nulovou absenci
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned!
  • Místo výkonu práce: do 20 km od Olomouce