MANAŽER KONTROLY KVALITY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání chemického či farmaceutického směru? Jste komunikativní a máte dobré manažerské schopnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí, můžete se pochlubit praxí z oblasti kontroly jakosti a je Vám blízké prostředí laboratoře? Pokud ano, tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti pracovat pro významnou a úspěšnou farmaceutickou společnost! Jste ideálním kandidátem pro tuto pozici: MANAŽER KONTROLY KVALITY (OD 50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • řízení provozu oddělení laboratoří
  • jištění kvality výrobků a vstupních surovin
  • vedení a zodpovědnost za tým pracovníků
  • zodpovědnost za dodržování výrobních plánů a SVP
  • provádění auditů, příprava finančních plánů

Co požadujeme?

  • VŠ chemického či farmaceutického směru
  • praxi v oblasti řízení kvality PODMÍNKOU
  • zkušenost s vedením většího týmu pracovníků
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost pravidel SVP a laboratorního informačního systému

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost odborného i osobního růstu

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj