ACTIVE DIRECTORY ADMINISTRATOR

Máte praxi s administrací Active Directory, DNS a MS Windows serverů? Chcete se stát expertem pro oblast Active Directory v rámci úspěšné mezinárodní společnosti? Významná společnost hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici: ACTIVE DIRECTORY ADMINISTRATOR

Pracovní náplň

  • Poskytování last level service support a účast na globálních projektech.
  • Active Directory & DNS/WINS.
  • AD replikace, klient support pro Win7+/2k3+, integrace domén, authentizace, name resolution.
  • Public Key Infrastructure.
  • Key Management Service.
  • Time service.
  • Active Directory Federation Services.
  • Active Directory Lightweight Directory Services.
  • Directory Synchronization.
  • Terminal Service Licensing.
  • Object Management.
  • Active Roles.
  • Identity Manager.
  • Zodpovědnost za pravidelný upgrade/improvement služeb.
  • Pravidelná účast na Risk Assessment programs.
  • Testování Disaster Recovery plánů.
  • Auditování změn v AD.
  • Monitoring služeb přes SCOM, powershell.
  • ITIL – change, incident, problem management.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, písemný i mluvený projev.
  • Detailní schopnost administrace serverových produktů Microsoft Windows (W2008/2012).
  • Detailní znalost Active Directory a zkušenosti se správou doménového prostředí.
  • Zkušenost s doménovou integrací výhodou
  • Zkušenosti s řešením doménových problémů s klient/server Win7+/2k3+

Co nabízíme?

  • Bonusový systém
  • 5 týdnů dovolené
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí.
  • Možnost profesního růstu.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.