HR CONSULTANT v IT (25-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Rádi pracujete s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení dál? Domluvíte se anglicky? Pak mi zašlete své CV a čtěte dále o pozici: HR CONSULTANT v IT (25-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na IT pozice (především LinkedIn)
  • Administrativní starost o poptávky od klientů
  • Vytváření inzerátů a snaha zaujmout kandidáty
  • Vedení pohovorů s kandidáty po telefonu i osobně
  • Komunikace s klienty, organizace pohovorů
  • Aktivní obchodování nových klientů z řad IT společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (v oboru IT výhodou, ne podmínkou)
  • Ideálně zkušenosti s recruitmentem v IT oblasti
  • Minimálně velký zájem o tuto práci a zaměření
  • Velkou stresuodolnost a obchodního ducha
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni min. B2 (budeš ji potřebovat pro komunikaci se zahraničními kandidáty)
  • Smysl pro humor (v týmu jsme veselá kopa)

Co nabízíme?

  • Rozhodně ne nudnou a stereotypní práci
  • Velmi pěkný výdělek, který jste schopni ovlivnit
  • Zázemí české společnosti, která je 18 let na trhu
  • Propracovaný systém školení a předávání know-how
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, teambuildingy
  • Možnost nástupu: leden 2021
  • Místo pracoviště: Brno, Orlí 36