SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s plánováním výroby v zakázkové strojírenské výrobě? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete stanovovat priority? Hledáte práci v Jihomoravském kraji na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (27-35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
  • zajištění kapacitního plánování
  • komunikace s dalšími odděleními
  • zlepšování nastasvených procesů
  • zpracování reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • praxe s plánováním výroby podmínkou
  • zkušenosti ze zakázkové výroby vítány
  • aktivní přístup, organizační schopnost
  • flexibilita a ochota řešti vzniklé problémy

Co nabízíme?

  • práci v rozvíjející se moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • příspevek na stravování
  • odborné vzdělávání a další benefity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj