TECHNIK PŘÍPRAVY A ŘÍZENÍ STAVEB ELEKTRO (25 - 35.000,- Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Senergos, a.s., významná česká společnost zabývající se realizací energetických staveb v rámci celé ČR hledá zkušeného technika přípravy a řízení staveb v oboru elektro.

Pracovní náplň

  • Komplexní řízení a koordinace elektromontážních zakázek NN, VN, VVN od okamžiku uzavření smlouvy až do jejich předání zákazníkovi, ukončení a vyhodnocení.
  • příprava a realizace zakázky
  • objednávání materiálu, služeb
  • plán práce
  • vedení týmu osob
  • komunikace s investorem
  • koordinace prací s ostatními profesemi na stavbě
  • příprava a předání zakázky

Co požadujeme?

  • SŠ (maturita) nebo VŠ v oboru elektro
  • § 6 a vyšší vyhl. 50/1978 Sb.
  • praxi v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení)
  • ochotu cestovat (práce na stavbách po celé ČR)
  • řidičský průkaz B; E výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatné rozhodování i týmová spolupráce

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • zaměstnanecké výhody
  • využití služebního vozidla k soukromým účelům
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práci na plný úvazek
  • podíl na hospodaření firmy
  • sídlo firmy: Ostopovice (Brno – venkov)
  • termín nástupu: ihned
  • životopisy zasílejte na adresu: barbora.binarova@senergos.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.