MISTR SKLADU

Neaktivní nabídka

28000 - 31000 Kč

Máte zkušenosti se skladovou logistikou výrobní společnosti, které byste rádi uplatnili v perspektivní společnosti? Pak nečekejte a zašlete nám svůj životopis!!! Pro rozšiřující se výrobní společnost na Plzeňsku působící v odvětví automotive hledáme pro posílení stávajícího týmu schopného kolegu na pozici: MISTR SKLADU

Pracovní náplň

  • vedení pracovníků v oddělení interní logistiky, zodpovědnost za tým
  • plánování směn, motivace a hodnocení zaměstnanců
  • zajištění pravidelného toku informací v týmu – pravidelné informační schůzky
  • zajištění zaškolování nových spolupracovníků
  • spolupráce při realizaci plánu zlepšování efektivity a snižování nákladů
  • řešení nápravných a systematických opatření
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ
  • praxe s vedením lidí ve skladu výrobní společnosti
  • znalost skladových procesů
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v jednosměnném provozu ve stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na dopravu, bonus za 100% docházku, prémie za pracovní výročí
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko