SOUSTRUŽNÍK/SEŘIZOVAČ

Neaktivní nabídka

20000 - 26000 Kč

Máte zkušenosti s obsluhou NC soustruhů, případně s jejich seřizováním? Vyznáte se v práci s technickou dokumentací a chcete být součástí menšího kolektivu v rámci malosériové výroby v kovoobrábění? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost, zabývající se obráběním kovů, hledá do svých řad kandidáta na pozici SOUSTRUŽNÍK/SEŘIZOVAČ.

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha soustruhů
  • Obrábění dle výkresové dokumentace
  • Údržba zařízení
  • Upínání kusů

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru
  • Praxi s NC soustruhy
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost řídicího systému FANUC

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Práci pouze na ranní a odpolední směny
  • Odměny v závislosti na výkonu

  • Místo výkonu práce je v okrese Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.