JAVA VÝVOJÁŘ

Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s alespoň roční zkušenostÍ s vývojem? Chtěl bys pracovat v přátelském kolektivu mezinárodní společnosti? Pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj Java aplikací
  • Agilní forma vývoje
  • Podílení se na návrhu řešení a architektury
  • Podpora kolegů při řešení požadavků zákazníků

Co požadujeme?

  • Znalost Java SE, Java EE (Spring, Maven, JSP, Hibernate …)
  • Velmi dobrá znalost principů OOP
  • Min. 1 rok zkušenost s vývojem projektů
  • Znalost JavaScript, aplikačních, webových a databázových serverů výhodou

Co nabízíme?

  • 13. Plat a placené přesčasy či možnost náhradního volna
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí, kultura “otevřených dvěří”
  • Jazykové kurzy angličtiny a možnost profesního vzdělávání
  • Stravenky, příspěvky na sport, kulturu, wellness
  • Teambuildingové akce

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.