SVÁŘEČ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

19000 - 23000 Kč

Máte praxi v ručním obloukovém svařování? Hledáte práci v lokalitě Hustopečí na pozici SVÁŘEČE VE VÝROBĚ? Chcete mít stabilní pracovní zázemí a láká Vás práce v automobilovém průmyslu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a my Vás kontaktujeme! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: SVÁŘEČ VE VÝROBĚ (19-23.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • svařování ruční obloukovou metodou
  • pracování s kovovými výrobky
  • práce s využíváním technických výkresů
  • komunikace se svářečskými kolegy

Co požadujeme?

  • minimálně výuční list - strojírenství
  • praxi s ručním obloukovým svařováním
  • svářečský průkaz č. 111 – velkou výhodou
  • chuť pracovat na 3 i 2směnný provoz

Co nabízíme?

  • unikátní příležitost práce v mezinárodní firmě
  • měsíční výkonnostní bonusy
  • dny dovolené nad rámec zákona
  • možnost závodního stravování
  • praní pracovních oděvů
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněné tarify pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: lokalita Hustopečí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.