TECHNOLOG ELEKTRO (35 - 40.000 KČ)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Máte praxi v elektrotechnickém průmyslu? Komunikujete anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pravděpodobně jste člověk, kterého hledáme! Mezinárodní strojírenská firma hledá v současné době posilu na pozici: TECHNOLOG ELEKTRO (35 - 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • stanovení a optimalizace technologických postupů
  • zavádění nových produktů
  • spolupráce s technickým oddělením
  • tvorba návodek
  • aktivní zaškolování pracovníků montáže

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání, elektrotechnický obor výhodou
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • praxi na podobné pozici velkou výhodou
  • komunikativní a technicky zaměřenou osobnost

Co nabízíme?

  • zajímavý benefitní systém
  • možnost pružné pracovní doby
  • perspektivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • místo výkonu práce: Praha - Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.