PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR DO VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste šikovný strojař, který rád zlepšuje nastavení výroby? Umíte pracovat s technickou dokumentací a s CAD programem? Jste aktivní člověk, který ovládá anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost sídlící v Praze přijme šikovného kandidáta/ku na pozici Průmyslový inženýr

Pracovní náplň

  • Spolupráce na zavádění nového typu výroby
  • Správa a vytvoření pracovních postupů
  • Tvorba časových norem
  • Spolupráce na neustálém zlepšování procesů ve výrobě
  • Konstrukce jednoduchých přípravků v programu SolidWorks
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • Min. SŠ strojírenského zaměření
  • Praxe v oblasti průmyslového inženýrství
  • Alespoň teoretická znalost technologie vstřikování plastů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost konstrukčního programu SolidWorks

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v úspěšné výrobní společnost s místem pracoviště Praha
  • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní pripojištění, závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

  • Místo výkonu práce: Praha