OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem střední školy v oboru elektro? Máte praxi v oblasti nákupu nebo výroby? Jste schopen komunikovat anglicky nebo německy? Chcete se ve své kariéře posunout a stát se členem mezinárodní výrobní společnosti? Pan neváhejte ani chvilku a zašlete nám svůj životopis! Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ S NJ

Pracovní náplň

  • hodnocení a vyhledávání nových, mezinárodních dodavatelů
  • zpracovávání objednávek
  • jednání se stávajícími dodavateli
  • reportování a analýzy
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání, technický nebo elektro obor výhodou
  • praxi na podobné pozici
  • NJ na komunikativní úrovni
  • nadšení pro věc, technické nadání

Co nabízíme?

  • zázemí prosperující firmy
  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • zajímavý balíček benefitů
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.