NÁKUPČÍ PRO MEZINÁRODNÍ PROJEKTY S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření? Mluvíte anglicky nebo německy na pokročilé úrovni? Máte praxi v oblasti nákupu nebo výroby a chcete se profesně rozvinout? Pak jste náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí možnost stát se součástí jejich týmu na pozici: NÁKUPČÍ PRO MEZINÁRODNÍ PROJEKTY S NJ

Pracovní náplň

  • hodnocení a vyhledávání nových, mezinárodních dodavatelů
  • zpracovávání objednávek
  • jednání se stávajícími dodavateli
  • reportování a analýzy
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, elektro zaměření výhodou
  • německý jazyk na pokročilé úrovni
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • zázemí mezinárodní prestižní společnosti
  • přátelský kolektiv, moderní prostředí
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí