SUPPLY QUALITY ASSSURANCE

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Máte dokončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni a chcete jazyk využívat v zaměstnání? Orientujete se v metodách dodavatelské kvality? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Mezinárodní strojírenská společnost, sídlící v Pardubickém kraji Vás ráda příjme do svých řad na pozici: SUPPLY QUALITY ASSSURANCE

Pracovní náplň

  • účast na výběru a hodnocení dodavatelů
  • vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • spolupráce s ostatními oddělenými výroby
  • vzorkování dílů, příprava a provádění auditů

Co požadujeme?

  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání
  • anglicky jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • znalost metod vzorkování, ISO norem, orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • odpovídající platové hodnocení
  • motivační systém odměn
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, školení, závodní stravování
  • možnost osobního i profesního růstu
  • místo výkonu práce: okres Chrudim