INŽENÝR VÝVOJE S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte VŠ vzdělání technického směru? Hledáte možnost zodpovědné a samostatné práce v Ústeckém kraji? Dokážete se domluvit v anglickém jazyce? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Významná společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu kolegu na pozici: INŽENÝR VÝVOJE S AJ

Pracovní náplň

  • Vývoj výrobku, řízení procesu jeho zavedení, spolupráce na jeho designu
  • Analyzování možností výroby, kontrola kvality a norem
  • Příprava cenové kalkulace
  • Komunikace s dodavateli a subdodavateli, zákazníky a vedoucím projektu
  • Řízení projektového týmu, správa projektových dokumentů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost některého z nástrojů kvality výhodou (SPC, FMEA, DOE, PRAP, APQ)
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavá a samostatná práce
  • Zázemí úspěšné výrobní společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, Sick-days
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvky na kultury, vzdělávání, životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj