VÝVOJÁŘ AUTOMATIZOVANÝCH TESTŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů a rádi byste své zkušenosti využili při zajímavém projetu? Ovládáte skriptovací jazyk PowerShell? Pokud ano, pak je tato pozice určena právě Vám! VÝVOJÁŘ AUTOMATIZOVANÝCH TESTŮ

Pracovní náplň

  • Tvorba automatizovaných testů
  • Testování softwarových aplikací
  • Návrh a provádění rozmanitých testovacích strategií
  • Komunikace v rámci mezinárodního vývojového týmu
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • Zkušenost s prováděním automatizovaných testů
  • Znalost některého z nástrojů pro automatizované testování (Selenium aj.)
  • Znalost skriptovavího jazyka PowerShell
  • Znalost jazyka SQL
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Zajímavou a pestrou práci v oblasti IT
  • Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.