VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi s vedením lidí, jste komunikativní a technicky zdatní? Hledáte uplatnění ve výrobním procesu a chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Pak jste pro nás ideální kandidát! Společnost se stabilním zázemí hledá pro vedení technického oddělení vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ (30 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a odpovědnost za pracovní tým
  • Koordinace a řízení technické kontroly
  • Zpracování interní dokumentace
  • Komunikace se zákazníky při zakázkách
  • Poskytování pravidelného reportingu
  • Práce s MS Office

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Praxe min. 2 roky s vedením týmu ve výrobě
  • Znalost měření s mechanickými měřidly
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativnost, samostatnost, flexibilita
  • Praxe se systémy ISO výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost závodního stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Zavedený systém vzdělávání
  • Propracovaný systém firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.