VEDOUCÍ LABORATOŘE

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste chemik a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Jste v laboratoři jako doma? Umíte vést lidi a jste zodpovědní? Potom hledáme právě Vás na pozici: VEDOUCÍ LABORATOŘE (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Dohled nad chodem laboratoře
  • Vedení týmu pracovníků laboratoře
  • Jištění kvality produktu ve všech etapách procesu výroby
  • Zodpovědnost za veškerou dokumentaci oddělení
  • Dodržování platné legislativy v rámci provozu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (chemické obory)
  • Praxe v chemické výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka VÝHODOU
  • Týmový duch, flexibilita a komunikativnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Mimořádné odměny a další benefity

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj