PROGRAMÁTOR CNC – 5TI OSÁ FRÉZA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s programováním 5ti osých frézovacích center? Hledáte práci ve firmě, která má dlouholetou tradici a velmi zvučné jméno i na zahraničním trhu? Chcete pracovat pro českou značku? Není pro Vás kovoobrábění to pravé? Hledáme právě Vás! Česká výrobní společnost, která sídlí v Hradci Králové, hledá do svého týmu zkušeného PROGRAMÁTORA CNC – 5TI OSÁ FRÉZA

Pracovní náplň

  • Tvorba programů pro 5ti osou frézu
  • Zaškolení ostatních operátorů
  • Práce i na 3osé fréze
  • Zpracování konstrukčních podkladů a výkresů

Co požadujeme?

  • ÚSO/SŠ vzdělání
  • Praxi v programování 5ti osých fréz
  • Zkušenosti s dřevo-obráběním výhodou
  • Znalost 3D programů

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v rodinné firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na 1 směnu
  • Cílové odměny a prémie

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové