SERVISNÍ TECHNIK A PROGRAMÁTOR PLC (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Nebaví Vás stereotypní práce na jednom místě? Pozice servisního technika nebo pogramátora PLC Vám není cizí? Vlastníte vyhlášku č. 50/78, §6 a domluvíte se anglicky nebo německy? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Česká společnost působící nejen v oblasti průmyslové automatizace, hledá nového parťáka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK A PROGRAMÁTOR PLC (35–45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servisování strojů v SR, ČR a HU
  • Programování a diagnostika PLC systémů v Simatic S7
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s obchodním zástupcem při vytváření cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti se servisem a programováním PLC
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Vyhlášku 50/78, §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat, flexibilitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odměny 4x do roka
  • Jazykové vzdělávání a odborné kurzy
  • Služební automobil
  • Mobil a notebook i k osobnímu užití

  • Místo výkonu práce: Kolínsko (+ ČR, SR, HU)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.