SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Hledáte uplatnění v oblasti dodavatelské kvality v Pardubickém kraji? Ovládáte anglický na pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost se zajímavými benefity a náplní práce? Hledáme právě Vás Mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • Rozvoj dodavatelské kvality
  • Výběr, hodnocení a audity optimálních dodavatelů
  • aktivní vyjednávání o cenách s dodavateli a zajištění smluvních vztahů
  • řízení plánů zlepšení u dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici např. v nákupu či kvalitě
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci u mezinárodní společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení s možností růstu
  • Benefity společnosti – stravenky, firemní vzdělávání, jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu