TECHNICKÝ NÁKUPČÍ - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte perspektivní zaměstnání se zajímavými benefity? Hledáme právě Vás Mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ NÁKUPČÍ – PARDUBICKÝ A KRÁLOVÉHRADECKKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • Vedení poptávkového řízení, nákup strojírenských komponentů
  • Výběr optimálních dodavatelů
  • Aktivní vyjednávání o cenách s dodavateli a zajištění smluvních vztahů
  • Řešení reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci u mezinárodní společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Benefity společnosti – příspěvek na dopravu, stravenky, kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu