PLC PROGRAMÁTOR S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Ovládáte technologii průmyslových logických automatů ať už po stránce hardwarové či po stránce softwarové? Máte zkušenosti s oživováním i servisem těchto zařízení či s vizualizací human-machine interface? Pro obě tato zaměření a nejlépe pro jejich kombinaci hledáme odborníky na poli průmyslové automatizace pro výrobní provoz. Nutné je, aby se člověk domluvil anglicky – jde o mezinárodní společnost. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis na pozici: PLC PROGRAMÁTOR S AJ , OLOMOUCKO (25.000 – 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práci v týmu při oživování, reprogramování a údržbě automatizovaných systémů
  • HW/SW instalace pro PLC Siemens Simatic (možnost práce i s Mitsubishi, aj.)
  • Tvorba vizualizací a školení operátorů v užívání zařízení
  • Čtení a zakreslování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti elektro či strojírenství
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Znalost technologie PLC (Siemens, Beckhoff, Unitronics či jiné)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s praktickým využitím principů štíhle výroby výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující mzdu + bonusy a diety na základě individuálního výkonu
  • Aktivní využití jazyků v mezinárodní firmě
  • Benefitní systém (dotované stravování a další příspěvky)
  • Vzdělávací systém (jazykové a odborné kurzy)
  • Práci v okresu Olomouc