STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG (28 - 33.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte strojírenské vzdělání a praxi ve strojírenské zakázkové výrobě? Láká Vás práce na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG? Jste organizačně schopní a dokážete se přizpůsobit změnám? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Strojírenská společnost zabývající zakázkovou výrobou hledá nového kolegu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG (28 - 33.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • tvorba a příprava technologický postupů
  • spolupráce na instalaci a rozjíždění technologií
  • příprava technické dokumentace pro výrobu
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • zkušenost v oblasti obrábění alespoň ze školy
  • ochotu vzdělávat se
  • samostatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na jednu směnu od pondělí do pátku
  • místo výkonu práce: okr. Hodonín