VÝROBNÍ KONTROLOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte technické vzdělání a víceletou praxi v oblasti kontroly kvality ve výrobní společnosti? Jste ochotný pracovat na směny a práce na pozici VÝROBNÍHO KONTROLORA ve Zlínském kraji je pro Vás atraktivní? Pak nám zašlete Moderní a dynamická mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: VÝROBNÍ KONTROLOR

Pracovní náplň

  • Provádění kontroly výrobků
  • Sledování průběhu výroby
  • Odhalování neshod, řešení reklamací
  • Používání měřících metod
  • Spolupráce napříč společností
  • Práce na směny

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici kontrolora ve výrobě
  • Znalost používání základních měřidel
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Aktivní přístup, pečlivost, týmový duch

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a pravidelné bonusy
  • Možnost profesního růstu, odborné a jazykové vzdělání
  • Týden dovolené navíc, stravování na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj