SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

Chcete se podílet na realizaci významných zakázek a pracovat pro špičku ve svém oboru? Jste technicky zdatní, komunikativní, domluvíte se německy? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost blízko Plzně hledá vhodného kandidáta na pozici: SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a výrobou
  • Příprava nových nabídek pro zákazníky
  • Zpracování technologických návrhů zařízení
  • Spolupráce s technickým a obchodním oddělením
  • Evidence dat a pravidelné poskytování reportingu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • NJ na pokročilé úrovni
  • Schopnost organizace práce, spolehlivost
  • Komunikativnost, samostatnost, kreativita

Co nabízíme?

  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Zavedený systém vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.