C++ PROGRAMÁTOR JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máš ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáš zajímavou pracovní příležitost s možností růst? Máš zkušenosti s programováním C++ a chceš se v tomto oboru dále rozvíjet? Neváhej a pošli svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Programovat SW pro embedded zařízení v jazyce C/C++
  • Vývýjet firmware pro oblast průmyslové automatizace
  • Spolupracovat se zahraničními pobočkami
  • Tvořit technickou dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru nebo praxe v oboru
  • Znalost programování v C/C++
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Chuť rozvíjet se v oboru

Co nabízíme?

  • Práci na jedinečném projektu v přátelském týmu
  • Nadstandartní finanční ohodocení a roční prémie
  • Práci pro stabilní mezinárodní společnost
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.