ZEDNÍK (20 - 25.000,- Kč)

Senergos, a.s., významná česká společnost zabývající se realizací energetických staveb v rámci celé ČR, hledá zedníka s praxí.

Pracovní náplň

  • montáž bednění
  • vázání armatury
  • betonáž
  • zemní práce

Co požadujeme?

  • praxi min. 3 roky ve stavebnictví
  • ochotu cestovat (práce na stavbách po celé ČR)
  • bydliště v Jihomoravském kraji nebo na Vysočině (dojezdnost na centrálu)
  • řidičský průkaz B výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • cestovní náhrady
  • práci na plný úvazek
  • podíl na hospodaření firmy
  • nástup dohodou, možný ihned
  • sídlo firmy: Ostopovice (Brno – venkov)

  • životopisy zasílejte na adresu: kariera@senergos.cz nebo volejte na tel. číslo: +420 538 728 787

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.