KONSTRUKTÉR s NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste technicky založený člověk, který má alespoň částečnou praxi s konstruováním? Hledáte nové výzvy a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnost se silným zázemím a mnohaletou tradicí hledá pro rozšíření svého týmu kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR s NJ

Pracovní náplň

  • Konstrukce přípravků a zařízení
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Implementace změn do výkresové dokumentace
  • Spolupodílení se na technických řešeních
  • Spolupráce napříč společností s týmem konstruktérů a s vývojovým centrem v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní
  • NJ – schopnost komunikace v ústní i písemné formě
  • Znalost programu AutoCAD a Inventor
  • Praxe s konstrukční činností
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci, pečlivost a smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 13. plat včetně bonusového systému
  • Příspěvek na dojíždění
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: oblast Stříbra

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.