KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s konstrukcí v Catii nebo NX? Rádi byste své zkušenosti využili ke své práci a podíleli se na vývoji nových produktů? Pokud máte angličtinu na komunikativní úrovni a praxi v oboru, tak nám zašlete váš životopis! Hledáme právě vás! Stabilní společnost spolupracující se světovými automobilkami, hledá nového člena týmu na pozici: KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (35-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava výkresové dokumentace
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Komplexní zajištění zakázky z pohledu konstrukce
  • Spolupráce s dalšími odděleními výroby
  • Služební cesty i do zahraničí
  • Podpora zákazníkům i dodavatelům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství, nebo automotive
  • Min. 2 roky praxe v konstrukci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost 3D konstrukčních programů (CATIA, NX)
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční a roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita pracoviště: Praha - Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!