ZÁMEČNÍK HODONÍNSKO

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti z pozice zámečníka? Pak neváhejte využít této příležitosti! Mezinárodní společnost se sídlem v okrese Hodonín, přijme pracovníka do úseku údržby, na pozici: ZÁMEČNÍK (od 23 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • opravy, údržba a seřizování strojů
  • zámečnické práce (sváření, pokrytí požadavků výroby, úprava pracovišť)
  • zprovoznění nové výroby

Co požadujeme?

  • SOU ve strojním oboru
  • 2 roky praxe na obdobné pozici, výhodou z oblasti strojírenství
  • výhodou svářečský průkaz CO2 nebo elektroda
  • manuální zručnost
  • samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravování
  • bonusy, prémie
  • penzijní připojištění
  • benefitní program
  • lokalita: Hodonínsko