KONSTRUKTÉR – šance pro absolventy

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte minimálně středoškolské vzdělání strojního směru a zajímá vás oblast konstrukcí? Chcete získat zkušenosti v mezinárodní výrobní společnosti s více jak 50ti letou historií? Hovoříte německým jazykem? Pak hledáme právě Vás!!!! Úspěšná výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá šikovného kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR – šance pro absolventy

Pracovní náplň

  • Návrh, tvorba a úprava modelů
  • Tvorba výkresové dokumentace pro výrobky odlišné od standardu
  • Tvorba výkresů pro náhradní díly
  • konstrukce přípravků pro výrobu
  • spolupráce na optimalizaci technických řešení
  • spolupráce s týmem konstruktérů a s vývojovým centrem v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní
  • Znalost NJ – alespoň mírně pokročilá znalost
  • Zkušenosti s programem AutoCAD a Inventor
  • ŘP skupiny B
  • Ochotu učit se novým věcem, pečlivost, flexibilitu, technické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí zahraniční, stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (dle zkušeností), 13. plat
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Bohatý bonusový systém - příspěvek na dopravu a penzijní připojištění, stravenky v hodnotě 70,- Kč, příspěvek na masáže a sportovní a kulturní akce ….
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko – směr Rozvadov