PRACOVNÍK CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Hledáte nové příležitosti na pozici PRACOVNÍKA CNC STROJŮ v lokalitě na pomezí Brno-venkov a Vysočiny? Nechcete kompletně měnit obsah práce, ale láká Vás změna místa za zázemí v inovativní společnosti? Na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis a my Vás kontaktujeme s více informacemi! Nadnárodní strojírenská společnost hledá zkušeného pracovníka na pozici: PRACOVNÍK CNC STROJŮ (20-25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • seřizování a obsluha CNC
  • měření dle posuvného měřítka
  • práce s technickou dokumentací
  • kontrola zhotovených výrobků
  • spolupráce s týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/SOÚ/rekvalifikace – technologie/strojírenství
  • praxe s CNC stroji podmínkou
  • umění měření pomocí posuvného měřítka
  • ochotu pracovat v 3směnném provozu
  • spolehlivého a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • jisté zázemí v mezinárodní společnosti
  • významné platové ohodnocení
  • navíc týden dovolené, příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • místo výkonu práce: Brno-venkov/Vysočina