OPERÁTOR - SEŘIZOVAČ

Neaktivní nabídka

15000 - 20000 Kč

Zajímají tě CNC stroje a zvládáš měření posuvným pravítkem? Chtěl bys pracovat jako OPERÁTOR – SEŘIZOVAČ na hranici Jihomoravského kraje a Vysočiny? Nemáš sice ještě praxi, ale toužíš pracovat ve stabilní společnosti? Pokud ano, neváhej! Hledáme možná právě tebe! Rozrůstající se společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici: OPERÁTOR – SEŘIZOVAČ

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování CNC strojů
  • měření pomocí posuvného měřítka
  • čtení z technické dokumentace
  • kompletní kontrola výrobu
  • komunikace s kolektivem

Co požadujeme?

  • SŠ/SOÚ/rekvalifikace – technika/strojírenství
  • zkušenosti s CNC stroji velkou výhodou
  • znalost měření posuvným pravítkem podmínkou
  • ochotu pracovat v 3směnném provozu
  • znalost řídicích programů Sinumeric, Fanuc výhodou
  • pečlivost a chuť do práce

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • výborné platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příplatky za směnný provoz
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj/Vysočina