TECHNOLOG TVÁŘENÍ KOVŮ

25000 - 35000 Kč

Vyznáte se dobře v oblasti technologie tváření kovů – od tepelných po mechanické deformace? Máte v této oblasti přehled a znalost technické angličtiny? Je-li technologie tváření kovů oblastí, které se chcete dlouhodobě věnovat, pak nám zašlete svůj životopis k pozici: TECHNOLOG TVÁŘENÍ KOVŮ

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů pro zpracování kovových profilů
  • Vývoj nových produktových řad
  • Zlepšovací návrhy v rámci technologie zpracování
  • Provádění a vyhodnocování materiálových testů

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oblasti strojírenství
  • Orientaci v oboru technologie tváření kovů
  • Praxi v kovovýrobní společnosti
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy na světovém trhu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravování ve společnosti
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.