STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PLASTŮ S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Hledáte stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti, která má dlouholetou tradici? Mluvíte plynule anglicky nebo německy, chcete jazyk nadále používat na profesionální úrovni? Láká Vás výrobní sektor automotive? Máte zkušenosti na pozici strategického nákupčího? Tak potom je tato nabídka určena právě Vám! Mezinárodní výrobní elektro společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Jednání s dodavateli o cenách
  • Optimalizace nákladů
  • Nákup plastových dílů
  • Zodpovědnost za výběrové řízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v nákupu plastových dílů
  • Komunikativní znalost AJ/NJ – denní komunikace
  • Dobrou znalost těchto MS Office, SAP - výhodou
  • Samostatnost, komunikativnost, loajálnost

Co nabízíme?

  • Mezinárodní a moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Školení a kurzy
  • Dynamický a přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Příbram
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.