VEDOUCÍ KONSTRUKCE

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

Jste zkušený konstruktér s praxí alespoň 8 let a ve své kariéře jste vedl tým? Vystudoval jste obor strojírenství na vysoké škole? Ovládáte program Solid Edge či Solid Works? Pak nám zašlete Váš životopis. Ryze česká výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: VEDOUCÍ KONSTRUKCE (až 60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu konstruktérů a vývojářů
  • Konstrukce strojů, dopravníků
  • Návrhy nových technických řešení
  • Vytváření technické dokumentace
  • Komunikace s klientem

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – obor strojírenství
  • Praxe v konstrukci strojů alespoň 8 let
  • Zkušenosti s vedením podřízených 5 let
  • Praxe v programu Solid Edge či Solid Works
  • Anglický či německý jazyk – velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilního zaměstnavatele
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Finanční odměny dle výsledků společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce: Praha západ (15 km od Prahy)